Konkurs "Seniorzy w akcji"

0%

 • Konkurs „Seniorzy w akcji”
  inkubator + dotacje
  na działania społeczne osób starszych
  i inicjatywy międzypokoleniowe

  FORMULARZ LISTU INTENCYJNEGO

  1) Zachęcamy do napisania listu intencyjnego językiem swobodnym, jakim pisze się np. „list do znajomego”, a nie językiem formalnym, urzędowym. Zależy nam, aby list pozwalał bliżej poznać autora/autorów pomysłu.

  2) Przed napisaniem listu intencyjnego proszę dokładnie zapoznać się z Regulaminem Konkursu, który jest dostępny na stronie www.seniorzywakcji.pl.

  3) W formularzu elektronicznym podajemy maksymalną liczbę znaków dla poszczególnych pytań, np. 500, 800, 1000. (Aby sprawdzić liczbę znaków w dokumencie Word, należy zaznaczyć fragment tekstu, nacisnąć na górnym pasku „Recenzja”, a następnie „Statystyka wyrazów” i sprawdzić „liczbę znaków ze spacjami”).


  4) Przed przystąpieniem do wypełniania formularza prosimy o zgromadzenie wszystkich danych animatorów („60+” i jeśli dotyczy - „35-”) i organizacji wspierającej realizację projektu, zgodnie z pytaniami z części III, poniżej.

  5) Zgłoszenia do programu przyjmujemy do 28 marca 2017 (do godz.23:59) PRZEDŁUŻONY TERMIN.

  6) Informacji o konkursie udziela Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, tel. 22 396 55 16 lub 19 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 15.00.

  7) Ankietę można wypełniać w kilku podejściach. Aby móc wrócić do jej wypełniania później, należy na górze po prawej stronie ankiety wybrać przycisk "odłóż na później" i zapisać w komputerze link do ankiety. Jego kliknięcie umożliwi powrót do wypełniania z zachowaniem już wprowadzonych pól.

  8) Może się zdarzyć, że numeracja pytań nie będzie ciągła i niektórych numerów będzie brakować. Prosimy się tym nie martwić. Po prostu niektóre wybory odpowiedzi sprawiają, że zadajemy dodatkowe pytania szczegółowe, inne nie.
   
Ładowanie
Ładowanie...