O nas

Od 2006 roku zajmujemy się (z sukcesem :) dostarczaniem rozwiązań pozwalających na przeprowadzenie internetowych badań ankietowych. Dzięki naszemu systemowi ankietowemu tysiące osób zebrało w łatwy sposób informacje, które pomogły im podjąć właściwe decyzje.

W ankietach przeprowadzonych przez firmy, studentów, organizacje non-profit i osoby prywatne wzięło już udział ponad 6 mln respondentów (ta liczba ciągle rośnie!), którzy wyrazili swoje zdanie wypełniając kwestionariusz on-line.

Jeśli chcesz przekonać się jak proste i przyjemne może być przeprowadzenie badania, zapraszamy do skorzystania z naszego systemu.

Nasz zespół

Marcin Racino LinkedIn

Founder

Ojciec i pomysłodawca serwisu, specjalizuje się w wytyczaniu nowych kierunków naszej działalności.

Piotr Sadowski LinkedIn

CEO

Twórca silnika serwisu, kierownik projektów programistycznych, osoba do kontaktu z klientami. Robi wszystko co tylko możliwe aby przekuwać pomysły w działające oprogramowanie.

Marcin Skowronek LinkedIn

Product Director

Marcin, dba o to, aby interfejs użytkownika był spójny, przejrzysty i użyteczny. W pozostałym czasie zajmuje się wszystkimi kwestiami finansowymi spółki.

Damian Lewita LinkedIn

95 Frontend Developer

Programista, który robi to "co widać" w przeglądarce internetowej. Znawca wielu języków m.in. xHTML, HTML5, CSS2, CSS3 i JavaScript. Amator "piękna tkwiącego w szczegółach" oraz standardów W3C.

Przemysław Kosiński LinkedIn

Epic Design Master

Młoda wschodząca gwiazda polskiej sceny designerskiej. Na śniadanie zjada content z you the designer, na obiad smashing magazine na kolację web design ledger. Potrafi zaskoczyć swoimi "dezajnami" ;)

Sebastian Tworek LinkedIn

English Translator

Dzięki Sebastianowi cały serwis został przetłumaczony na język angielski i nadal jest tłumaczony. Dzięki temu jesteśmy gotowi tłumaczyć ankietkę na inne wersje językowe i rozwijać się poza granicami Polski.

Skontaktuj się z nami

Get Feedback Racino, Sadowski, Skowronek spółka jawna

ul. Solec 81B lok.73A
00-382 Warszawa

KRS: 0000432184
NIP: 701-035-65-70
REGON: 146346544

Formularze online
Ładowanie...